Růst Megan Fox

Je těžké uvěřit, že vítěz,Ocenění a vysoké poplatky, krásné Megan Fox, najde sama o sobě spoustu nedostatků. Nevyhovuje přirozené velikosti prsou a rtů, tvar nosu, ale tyto parametry lze upravit chirurgicky, což se herečka opakovaně dopustila. Na druhou stranu existují parametry jako výška a hmotnost, které jsou obtížně ovlivněny, ale Megan Fox se nevzdává.

Práce na

Jaký je růst společnosti Megan Fox? Na reklamních plakátech a obrázcích v okouzlujících časopisech herečka vypadá skvěle - dobře upravené, pevné tělo, jehož štíhlost může být závislá, dlouhé nohy, okouzlující obličej. Ve skutečnosti se Megan Fox v plném růstu - skutečný Thumbelina, protože jeho růst je jen 163 centimetrů! A tohle není hypotéza novinářů, ale pravda je, jak tato herečka vyjádřila tento údaj v jednom z rozhovorů. Od dospívání se Megan domnívala, že její růst je nedostatečný, ale teď si myslí jinak. Nakonec můžete kdykoliv získat vyšší boty na vysokých podpatcích, které se herečka velmi často uchýlí. Stojí za zmínku, že před několika lety nosil paty nepřetržitě a s nástupem dětí se rozhodl změnit praktickou a pohodlnou obuv na rovný pohyb.

Parametry oblíbené populární herečkyJsou blízké modelovým. Hvězda senzačních "Transformers" váží asi 52 kilogramů. Zrození dvou synů neovlivnilo její postavu. Po porodu se herečka téměř okamžitě vrátila k souboru. Dnes má velikost prsou 87 centimetrů, ale není žádným tajemstvím, že tato zóna byla již pod skalpem plastického chirurga. Pás, jehož objem je 56 centimetrů, zdůrazňuje ideální boky 86 centimetrů. Mimochodem, pro natáčení v jednom z filmů, stylisté, kteří oblékli Megan v obleku, se jim podařilo utáhnout korzet a zúžili pas až na fantastický 46 centimetrů! Megan není nakloněna k plnosti, ale ona nepočítá s tímto přírodním darem, tráví několik hodin denně v tělocvičně. Oblíbeným sportem herečky je pilates a jogging.

viz také
  • Megan Fox se svými syny v šatech dívek jít nakupovat v supermarketu
  • Megan Fox hravě a svůdně představila svou kolekci spodního prádla
  • Megan Fox potěšila fanoušky s dalším snímkem v punčochách

Samozřejmě se musíme omezit na jídlo,Ale herečka nepřijímá přísné monodédii a hladové stávky. Správná výživa - to je to, co jí pomáhá držet šipku váhy v bodě, ve kterém herečka vypadá ohromující!

Herečka Megan Fox

Krásu Megan Fox

Megan Fox v bílých šatech

Megan Fox v plavkách

Obrázek Megan Fox

Megan Fox na pláži

Megan Fox miluje krátké sukně

Černé šaty Megan Fox

Megan Fox v každodenním životě