Merlinova monografie

Styl ikony, symbol 50-ti let, MarilynMonroe nikdy nebyla hubená, ale její postava, navzdory tomu, byla považována za bezchybnou. Až dosud je herečka pro mnohé ideálem ženské krásy a kouzla.

Parametry čísla Merlin Monroe

Silueta Marilyn se v průběhu let změnila, měla zakřivené tvary a hladké křivky těla. Na počátku své kariéry byly rozměry postavy Marilyn Monroe následující:

  • Hrudník - 92 cm;
  • Pas - 60 cm;
  • Boky - 90-92 cm.

Herečka podporovala tyto parametry. Jako každá jiná žena to nebylo vždy možné, například ve filmu "In Jazz Only Girls", objevila se před fanoušky trochu doplněná - s nárůstem 162 cm Marilyn vážil 65 kg. Bylo období, kdy celebrita ztratila váhu - v roce 1962 se její silueta "ztrácela" v objemu: hrudník klesl na 88 cm, pas - na 55 a boky - na 90 cm.

Typ postavy Marilyn Monroe - přesýpací hodiny - je charakterizován výrazným pasem, zaoblenými boky, ženskými prsy.

Tajemství atraktivity Monroe

Jakou postavu byla Marilyn Monroeová, můžete vidět v četných filmech, ve kterých hrála roli. Malý růst a 46 velikostí šatů nezabránilo tomu, aby se zamilovala do obrovského počtu mužů.

Většinou se Marilyn Monroe v jejím osobě milovalanohy a hrudi. Příroda sama ocenila své dobré externí údaje, ale herečka pochopila, že je třeba zachovat a zlepšit. Každý den ráno krása provádí cviky s činky na hrudi. Navíc sledovala její stravu - maso, vejce, mléko, ovoce a zeleninu byly přítomny ve stravě. Marilyn neměl rád restaurační jídlo, raději jíst doma, ale hvězda zřídka používala talíře. Svým vlastním přijetím bylo mnohem pohodlnější právě otevřít ledničku a vzít kus jídla.

Moderní dietici jsou nepravděpodobné, že schválí "dietu"Monroe. V té době nejela, vynechala jídlo. Byly dny, kdy si mohla dovolit potraviny s vysokým obsahem kalorií, ale příští den musel "zaplatit" za nedostatek zdrženlivosti na půstu.

Marilyn Monroe nikdy nechtěla zhubnout, ale neDal šanci stát se kožní ochablé, celulitidy. Jednou z jednoduchých metod, které herečka a zpěvák konzistentně používali, byla metoda nazvaná "krása lázeň". Byl připraven velmi jednoduše - ledová voda byla shromážděna ve vaně a přidána kapátka Chanel č. 5. Po této proceduře byl na kůži aplikován hydratační balzám nebo pleťová voda.

viz také
  • Michael Jackson vyvrcholí seznam nejbohatších mrtvých osobností světa
  • Životopis Merlin Monroe
  • Růst a další parametry Margot Robbie

A Marilyn Monroe se ráda dívala do zrcadla po celé hodiny, takže její obraz byl tak přirozený, světlý, hravý a sexy.

číslo merlin monro1

číslo merlin monro2

číslo merlin monro3

číslo merlin monro4

číslo merlin monro5

číslo merlin monro6

postava merlin monro7

číslo merlin monro8

postava merlin monro9