Beyonce parametry

Třicetiletá stará r'n'b-zpěvák Beyonce KnowlesováPřed třemi lety se stala matkou půvabné dcery. Nicméně těhotenství a porod se staly obtížným testem pro její atraktivní formy. Parametry čísla Beyonce jsou stále co nejblíže normám přijatým ve světě showbusinessu. Zpěvák dokáže vypadat skvěle, ač sama o sobě mluví o své osobě neochvějně. Jak se umělec se světovým jménem podporuje ve formě?

Za parametry1

Za parametry2

Beyonce parametry3

Oběti ve jménu krásy

Před těhotenstvím byly parametry čísla BeyoncéNásledující: výška - 168 centimetrů, hmotnost - 60 kilogramů, pas a boky - 62 a 98 centimetrů. V roce 2008 se provdala za známého rapera Jay Z. Po čtyři roky její manžel, který byl o jedenáct let starší než zpěvák, trval na narození dítěte, ale Beyonce se odvolávala na kariéru. Z tohoto důvodu byl pár více než jednou na hranici rozvodu. V poslední době se stalo známým, že v roce 2011 měla smyslná krása potrat. O šest měsíců později opět otěhotněla, což bylo nečekaně šťastné. Zůstala ve stavu euforie, úplně zapomněla na svou postavu. Na fotografii se zaobleným břichem nemůže být uznaná!

Za parametry4

Beyonce parametry5

Beyonce parametry6

A to není překvapující, protože po vzhledu její dceryNa tělo náchylném k plnosti těla se objevilo 27 kilo navíc! A jaké jsou dnes parametry Beyoncé? Za pouhé tři měsíce se jí podařilo vrátit dřívější formy. A po dalších devíti měsících zpěvák vystoupil na Super Bowl a udeřil ty přítomné. Z bývalé plnosti a stopy jsou pryč. Jak získala tak úžasné výsledky?

Za prvé, Beyoncé sama slibovalaDosáhne ideálních forem. Za to, ona vedla diář kalorií jedl denně, po limonádu dietu (nic než tento nápoj na jeden den!), Napili hodně vody. Čtyřkrát týdně zpěvák navštívil tělocvičnu. Odešla domů jen tehdy, když nemohla stát na nohou únavu. A vynaložené úsilí bylo korunováno skvělým výsledkem. Parametry 90-64-102 a hmotnost 64 kg jsou nejlepší potvrzení.

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy
  • Media vyjádřil dvojčata jména Beyonce a Dzhey Zi

Vítězství nad kilo navíc, poznamenal zpěvákDovolenou s jídlem, bohatá s koblihami, smaženými rybami a sendviči. Samozřejmě, že v příštích několika dnech strávila v tělocvičně a potrestala se za takové svobody. Dnes, Beyonce vypadá skvěle a mnoho dívek považuje zpěváka s ironskou postavou za její ideál.

Za parametry7

Beyonce parametry8

Beyonce parametry9

Parametry Beyonce10

Parametry Beyonce11

Beyonce parametry12

Parametry Beyonce13

Beyonce parameters14

Beyonce parametry15