růst Beyonce

Slavná zpěvačka, herečka, módní návrhářka Beyonceje znám nejen pro své nádherné písně, talentované role, originální sbírky. Její jasný vzhled a ženská postava přitahuje pozornost.

Růst, hmotnost a další parametry postavy Beyonce

Barva pleti byla udělena rodičům Beyonce - otec bylAfroameričan a moje matka - Creole. Otec zpěváka pracoval v nahrávací společnosti, moje matka byla kadeřník - vlastnila vlastní salon, navíc pracovala jako kostýmní výtvarnice. Od dětství se dívka rozrostla v atmosféru krásy a harmonie - rodiče se rádi stylově oblékali, zkazili nejnovější dcery. Dům poslouchal dobrou hudbu, což je pravděpodobně důvod, proč Beyoncé a její sestra mají nádherné ucho a hlas.

Výška a váha Beyoncé jsou známy jen z jejích slov:

  • růst podle různých údajů se pohybuje od 167 do 169 cm;
  • hmotnost - od 60 do 68 kg.

Parametry hmotnosti a růstu, Beyoncé není snadné volat tenké. Ale je nemožné nesouhlasit, že zpěvák má chutnou a velmi krásnou postavu.

Jaký růst Beyonce přesně zná designery svého oblečení. Mimochodem, v některých zdrojích jsou informace o dalších parametrech postavy hvězdy:

  • hrudník zpěváka je 90-92 cm;
  • pas - 63-66 cm;
  • boky 97-107 cm.

Jak Beyoncé sleduje číslo?

Beyonce upřímně přiznává, že ze sportu onavelmi daleko. Nemá ráda tělocvičny, trénink. Ale ráda ležela vedle bazénu nebo na pláži, procházela se v obchodech a strávila večer u krbu s milovaným. Jak se Beyonce podaří zůstat štíhlá, chytrá, sexy? Tajemství je jednoduché - dívka se věnuje podnikání, které milovala od dětství - denně tančí nejen na jevišti, ale doma iv tanečním sále.

Zatímco stále velmi mladá osoba, Beyonce se zabývala jazzem a baletem. Taneční nadšení pomáhá Beyoncé udržet svou postavu ve tvaru a dokonce vyhrát ceny za nejlepší choreografii ve svých klipech.

Zpěvák miluje jídlo skvělé, ale ví, jakomezit se. Například je známo, že po narození své dcery klesla o více než 20 kilo za měsíc. Za to se "zasadila" na přísnou dietu - pila domácí limonádu a jedla zeleninovou polévku. Hvězda také ztrácela váhu pro natáčení filmu Dreamgirls. Pak se po dobu deseti dnů zbavila 9 kg, a to nejen pomocí stravy, ale také programu úplného čištění.

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy
  • Media vyjádřil dvojčata jména Beyonce a Dzhey Zi

Obecně platí, že Beyonce vlastní hmotnost a růst oblek, a ona oponuje dlouhé a rychlé stravy, zatímco ona věří, že oni způsobují velké poškození těla.

růst bionce1

růst bionce2

růst bionce3

růst bionce4

růst bionce5

růst bionce6

růst bionce7

růst bionce8

růst baionu