Viktoriya Bekhem Výška Hmotnost

Viktoriya Bekhem dlouho považována za ikonu stylujedna z nejkrásnějších žen na světě. Nicméně, mnozí říkají, jeho nadměrná, někdy až do úplného vyčerpání, vyhublost. Jiní mají taková postava se zdá dokonalé, protože s takovým poměrem výšky a váhy člověka Viktorii Bekhem stane sochařská a tělo - vytesáno funkcí.

Výška, váha, tvar parametry Viktorii Bekhem

Základem takové postavy jako principech výživy,To byl položen ve Victorii od dětství. Pak dívka vážně studoval balet a dokonce i po maturitě vstoupil do linky Arts Theatre College, který byl úspěšně dokončen. Nicméně, přes umělecké dívka, její lásce k přestrojení, učitelé neviděli to stát se velkým baletka, takže mladý Victoria se rozhodla zaměřit svou pozornost směrem k pop-pop a brzy se celý svět ví o něm (v té době Victoria Adams) jako jedna ze zpěvaček se stala kultovní britská dívka popová skupina Spice Girls.

Nyní Victoria měl čtyři děti, a její postavaStále to vypadá holčičí tenčími a křehčími. Pro lásku Victoria na paty extrémně vysoké podpatky, často vyvstává otázka: co je růst Victoria Beckham, je to velmi obtížné určit, z fotografie. Když se pěstuje ve 163 cm váží jen 45 kg. Parametry Viktorii Bekhem obrázku jsou umístěny v následujících čísel: hrudníku - 86cm pas - 58 cm, boky - 84 cm.

Dieta Viktorii Bekhem

Takový poměr výšky a hmotnosti, je velmi obtížnévolal zdravá, ale Victoria se nestará, cítí neodolatelně, že v takové tloušťce. Získat tyto parametry umožňuje dostatečně tuhou stravu, která je jen 800 kalorií z potravy za den. Taková dávka může být volána velmi skrovné. V podstatě Victoria jí kuřecí a rybí dušená zelenina, mořské plody a ovoce (kromě banánů a hrozny). V poslední době, Victoria přilne k takzvané alkalické stravy. Jeho podstata spočívá v tom, že všechny výrobky jsou rozděleny do alkalické, neutrální a kyselé. Držet rovnováhu mezi kyselými a neutrálními produktů zbavíme tělo od stresu a v důsledku toho, z touhy hromadit zásoby v podobě tuku. Poměr mezi kyselých a zásaditých produktů by měla být v rozmezí od 30/70. V první části cukru, červené maso, tuky, káva, čokoláda, mléčných výrobků, ovoce, s výjimkou citrusů. Alkalickou patří zelená saláty, zelenina, luštěniny, tučné ryby, citrusové plody, sladké brambory.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Jak můžete vidět, že poměr výšky a váhy Viktorii Bekhem lze jen stěží nazvat normální, ale to nebrání tomu, aby od bytí módní ikonou a vzorem.

Růst Viktoriya Bekhem Hmotnost1

Viktoriya Bekhem růst weight2

Viktoriya Bekhem růst ves3

Viktoriya Bekhem růst ves4

Viktoriya Bekhem růst ves5

Viktoriya Bekhem růst ves6

Viktoriya Bekhem růst ves7

Viktoriya Bekhem růst ves8

Viktoriya Bekhem růst ves9