Odri Hepbern Výška Hmotnost

Když slyšíme jméno Odri Hepbern, nášpředstavivost a paměť představit nám krásný, křehkou postavu s dlouhým krkem a nohama, vosí pas, vznosné a krásnou tvář. world-class herečka, módní ikona, návrhář Hubert de Givenchy je múza, vyslancem dobré vůle UNICEF a za 60 let zůstala stejná tenká a štíhlá.

Důvody harmonie Odri Hepbern

Odri Hepbern, narozen Audrey Kathleen Ruston,se narodil 4. května 1929. Dětství strávila v Bruselu, který byl obsazen nacistickými vojsky. A v tom spočívá jedna z tajemství hubenost herečka. Během těchto let, rodina se často museli hladovět, nebylo možné se dostat i z nezbytnosti požadovaných mladého rostoucího organismu. Někdy je dívka z hladu nemohl ani chodit, protože nohy bobtnat.

Dalším důvodem pro neuvěřitelnou postavu radostnější. Skutečnost, že dítě Odri Hepbern studovala balet. Trávit u automatu na několik hodin denně, a to i během okupace, to koupil za tradiční tanečníci štíhlou linii s dobře vyvinutým svalstvem, dlouhý krk, rovné držení těla. Později, když Audrey začal hrát ve filmech, musela opustit profesionální třídy, ale to je až do stáří stále stravovacích návyků sbíráno od baletních pravidel, stejně jako lásku pro mobilní životní styl. Takže, herečka přiznala, že i když to není neustále zabývá v každém sportu, ale v každém volném okamžiku z natáčení se snaží dát své tělo zátěž, projít se psem, dělat cvičení. Základem jeho silách, aby jednoduchá jídla a zeleninu, ale někdy to může být hýčkat čokoládu nebo těstoviny s zeleninový salát. To, co udělala Audrey nejedl, tak se jedná o těsto pečení. Výjimkou byl jen slavný epizoda „Snídaně u Tiffanyho“, kde Holli Golaytli jíst buchtu, stojí v přední části přehlídky klenotnictví.

Parametry postava, výška a hmotnost Odri Hepbern

Díky akvizici potravin v mládízvyky a láska k aktivním životním stylem, parametry Odri Hepbern zůstal prakticky beze změny po celý život. V různých zdrojů se liší o 1-2 cm. Takže Wikipedia neuvádí údaje o výšce a hmotnosti Odri Hepbern, ale na jiném místě čteme, že její výška je 175 cm a hmotnost se pohybuje mezi 46-49 kg. Takový růst a hmotnost Odri Hepbern s závratně malým pasu jen 51 cm vytvořit stejný efekt křehkosti a lehkost herečky.

viz také
  • Emily Ratazhkovski s ofinou ve srovnání s Odri Hepbern
  • Dědicové herečkou Odri Hepbern ukázal vzácné fotky hvězd
  • ENN Heteuey Životopis

Když už mluvíme o jiných parametrech, potom jako poměr hrudi-pas-boky obvykle označují 81-51-89, velikost prsou 1 nebo Velikost bot 39-39,5 označují v rámci ruské velikosti bot.

Růst Odri Hepbern Hmotnost1

Růst Odri Hepbern weight2

Odri Hepbern ves3 růst

Odri Hepbern ves4 růst

Odri Hepbern ves5 růst

Odri Hepbern ves6 růst

Odri Hepbern ves7 růst

Odri Hepbern ves8 růst

Odri Hepbern ves9 růst