Možnosti tvary Dzhennifer Lopes

Americký styl ikona Dzhennifer Lopes nejprvedny své úspěšné pěvecké kariéry se etabloval nejen jako talentovaná herečka, dobrý zpěvák a stylové módy, ale také jako atraktivní a sexuálního osobu. Celebrity nikdy postrádal mužskou pozornost. A ta věc je krásná postava Jennifer Lopez, která hvězda udržuje v dobré kondici.

Jako herečka trvá na tom, že není tenká a netlustý. Dzhey Lo váží 59 kilogramů. Růst americké hvězdy dosahuje 165 centimetrů. S celkovou výškou a nízkou hmotností, Dzhennifer Lopes obdržel povahu ženské parametrů obrázku. Její úzká ramena a široké boky, které se výše příjmů na úrovni 101 cm. Ale pas Jennifer vždy elegantní a bez dodatečných kole, jak Lopez udržuje tato oblast postavy během 68 centimetrů. Tyto podíly umožňují Jennifer vyzvednout oblečení snadno a rychle. Zpěvák nikdy neměl problémy s jakéhokoli oblečení nebo boty. Pravděpodobně z tohoto důvodu se počet známých Fashionista šaty je tak velký, který ji pomohl k dosažení stavu ikon stylu.

Postava Dzhennifer Lopes

Hovoříme-li o postavě Dzhennifer Lopes jako celek, mohou býtdefinovat sto procent v kategorii hrušky. Navzdory skutečnosti, že hvězdy nejsou prsa se velké objemy, boky velmi expresivní. Nicméně, nedostatek toho nevidí Lopez. Naopak, soudě podle jejího šatníku, s důrazem na boky zónu, zpěvák cítil dar přírody ke svému prospěchu. V tomto případě, Jennifer udržuje ploché břicho a štíhlé nohy. Dokonce i po narození dvou půvabných dvojčata císařským řezem parametrů Dzhennifer Lopes obrázku lze jen závidět. A jak rychle zpěvák získal jejich přitažlivost po těhotenství, nutí mnoho obdivovat.

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

A možná velká touha a touha být krásná Jennifer a mladí dělá to v '43 atraktivní a sexy.

Možnosti figuruje Jennifer lopes1

Možnosti figuruje Jennifer lopes2

Možnosti figuruje Jennifer lopes3

Možnosti figuruje Jennifer lopes4

Možnosti figuruje Jennifer lopes5

Možnosti figuruje Jennifer lopes6

Možnosti figuruje Jennifer lopes7

Možnosti figuruje Jennifer lopes8

Možnosti figuruje Jennifer lopes9